Eni Çobani publikon një foto kur ishte në gjimnaz dhe njihet menjëherë mes shoqeve, por me një ndryshim nga tani (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:21 04-01-2016 Eni Çobani publikon një foto kur ishte në gjimnaz dhe njihet menjëherë mes shoqeve, por me një ndryshim nga tani (FOTO)

Eni Çobani publikon një foto kur ishte në gjimnaz dhe njihet menjëherë, por me një ndryshim nga tani. Tiparet e saj s’kanë ndryshuar aspak, por ajo që ka qenë ndryshe është fakti se ka qenë më e imët në trup.

“Këtë mëngjes e filloj me një urim të ngrohtë për të gjithë shoqërinë e gjimnazit që me nostalgji kujtoj gjithsecilin nga ata për ditët dhe vitet që kaluam të pastër dhe të sinqertë me njëri-tjetrin ku dhe sot njeriu e ka të vështirë t’ju zëvendësoj miqtë e mi.

Ju ardhtë ky vit plot mbarësi dhe lumturi për ju dhe familjet tuaja’’, thotë juristja.

 

enicobanigjimnaz

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02619194984436
array(1) { ["section"]=> string(122) "eni-cobani-publikon-nje-foto-kur-ishte-ne-gjimnaz-dhe-njihet-menjehere-mes-shoqeve-por-me-nje-ndryshim-nga-tani-foto-29100" }