Eni Koçi publikon “S’je për mu” sot më 1 janar (VIDEOKLIPI)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:22 01-01-2017

Këngëtarja Eni Koçi, dy ditë pas promovimit të këngës në “Zonë  Lirë” të Arian Çanit, ditën e sotme, ka publikuar këngën e saj më të re me titull “S’je për mu”.

Kënga ka vetëm pak minuta që është ngarkuar në kanalin youtube dhe ka zgjuar interesin e fansave të këngtares.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Era Istrefi u kërkon falje fansave dhe me përulje u thotë: Ju lutem hajdeni... (VIDEO)
Si e nisën 2017-ën dy vajzat biznesmene shqiptare »
Article Logic
Execution time: 0.024763822555542
array(1) { ["section"]=> string(61) "eni-koci-publikon-s-je-per-mu-sot-me-1-janar-videoklipi-64375" }