Eni Vasili ngatërrohet keq, Edi Rama nuk duron dot dhe me shpejtësi e korrigjon për gabimin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:26 18-10-2016 Eni Vasili ngatërrohet keq, Edi Rama nuk duron dot dhe me shpejtësi e korrigjon për gabimin

Gazetarja Eni Vasili ka bërë një lapsus që nuk i ka pëlqyer aspak të ftuarit të saj në studio, i cili është kryeministri Edi Rama.

Për shkak se ishte e fokusuar te pyetja e radhës, Vasili iu drejtua Ramës me “zoti Meta”, por kryeministri ka reaguar me shpejtësi.

“A ka një problem në kualicionin tuaj zoti Meta”, iu drejtua Vasili, “unë jam zoti Rama dhe jo zoti Meta”, e korrigjoi kryeministri gazetaren. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020488977432251
array(1) { ["section"]=> string(96) "eni-vasili-ngaterrohet-keq-edi-rama-nuk-duron-dot-dhe-me-shpejtesi-e-korrigjon-per-gabimin-56634" }