Enkeleida Zeko pret një vajzë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:41 24-01-2015 Enkeleida Zeko pret një vajzë Enkeleida Zeko

Prezantuesja e njohur e zhvillimeve sportive Enkeleida Zeko pret një vajzë. Moderatorja e emisionit ‘’Fair Play” në Neës24 ka thënë se është shumë e lumtur për këtë pritje.

“Unë dhe bashkëshorti im kishim kohë që e mendonim të bënim një fëmijë. Ishte pikërisht ky moment që dëshira jonë të bëhej realitet”, rrëfen Zeko.

Moderatorja vajzën e saj do ta lindë në verë dhe ende nuk ka vendosur se si do ta quajë. Megjithatë Zeko ka nisur të blejë rrobat e para për fëmijën e saj. Kurse për punën, shprehet se pas lindjes së vajzës do t’i rikthehet sërish emisionit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032296180725098
array(1) { ["section"]=> string(34) "enkeleida-zeko-pret-nje-vajze-1336" }