Eno Popi pranë partneres me barkun e rrumbullakosur, së bashku si asnjëherë më parë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:04 14-02-2018 Eno Popi pranë partneres me barkun e rrumbullakosur, së bashku si asnjëherë më parë (FOTO)

Eno Popo do të bëhet baba i një vajze dhe lajmin e mësoi në mënyrën më të bukur. 

Në një intervistë për Revistaclass, gazetari i “Top Channel”, shprehet se po përjeton ndjesinë më të bukur të jetës së tij.

''Ndodhi komplet ndryshe nga 1001 mënyrat që kisha në kokë, që nëse një ditë do më vinte ky lajm, sesi do e përjetonim. Në kokë kisha tjetër ide komplet. Ka qenë ditë me shi, në ato muajt e parë të rikthimit në punë pas sezonit veror. Atena më merr dhe më thotë vetëm shih telefonin, ku më kishte nisur fotot e një testi paraprak.

Pasi e pashë pata një hutim, por edhe gëzim dhe një trembje po aq nga pasiguria e asaj që po shihja. Analizat e mëvonshme na vërtetuan gjithçka dhe aty filluan mijëra mendime në kokë.''- rrëfeu Eno për momentet e para se si e mësoi lajmin që do të bëhej prind.

“Ne jemi gati dhe rrjedha e jetës sonë do të ndryshojë tashmë. Por dhe ne si të gjithë. Me shumë dashuri dhe sakrificë”- tha Eno duke zbuluar që si çdo shqiptar donte që fëmija i parë të ishte djalë, por tashmë janë mirënjohës për ndjesinë që po përjetojnë.

81829-640-0-5a843dc6f1184.jpg

81830-640-0-5a843dc6f136a.jpg

81828-640-0-5a843dc6f0e98.jpg

 81831-640-0-5a843dc6f2be8.jpg

81833-640-0-5a843dc6f3cbd.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Valbona Selimllari i habit të gjithë, ja surpriza e jashtëzakonshme që ka marrë për Shën Valentin (Foto)
'Vendi më i çmendur që ke bërë seks?', Sara Kapo habit me përgjigjen »
Article Logic
Execution time: 0.021673917770386
array(1) { ["section"]=> string(94) "eno-popi-prane-partneres-me-barkun-e-rrumbullakosur-se-bashku-si-asnjehere-me-pare-foto-110267" }