Enver Hoxha, diktatori që pinte uiski, e luante bilardo...

Publikuar tek: bomb-video, më 17:45 16-10-2018

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Masakër në Mat, 3 të VRARË dhe 1 i PLAGOSUR
»
Article Logic
Execution time: 0.0038149356842041
array(1) { ["section"]=> string(60) "enver-hoxha-diktatori-qe-pinte-uiski-e-luante-bilardo-138052" }