Era Istrefi “merr veten me të mira”, shihni dhuratën e çmuar që i bën vetes (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:45 31-01-2017 Era Istrefi “merr veten me të mira”, shihni dhuratën e çmuar që i bën vetes (FOTO)

Era Istrefi ka “marrë veten me të mira” duke blerë një dhuratë të çmuar për veten e saj.

Ajo ka blerë në Stockholmit të Suedisë një orë Chanel me diamante e cila shkon 5000 deri 7000 dollarë. Fotot Era i postoi në Snapchat duke treguar edhe për ndjekësit e saj orën e mrekullueshme dhe shumë elegante. 

rtyer.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aktori Kit Harington rrëfen si e humbi virgjërinë kur ishte rreth 13 vjeç
‘Gëzuar Baftjar’, rrëfehet Bes Kallaku: Pse vendosa të sjell këngë për pijen (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.021166801452637
array(1) { ["section"]=> string(83) "era-istrefi-merr-veten-me-te-mira-shihni-dhuraten-e-cmuar-qe-i-ben-vetes-foto-67297" }