Era Istrefi thyen rekorde me këngën e re (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:34 31-12-2015

Kënga e re e Era Istrefit ka rezultuar një sukses i vërtetë. Në vetëm 24 orë “BonBon” ka arritur të sigurojë më shumë se 400 mijë shikime, një rekord ky për artistët shqiptarë.

Përveç mediatizimit të madh, kënga dhe videoklipi janë pëlqyer në masë nga publiku. Një mbyllje spektakolare e këtij viti për Era Istrefin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021040916442871
array(1) { ["section"]=> string(52) "era-istrefi-thyen-rekorde-me-kengen-e-re-video-28940" }