Era Istrefi tremb fansat, shfaqet e transformuar në këtë VIDEO

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:59 29-10-2016

Këngëtarja Era Istrefi ka trembur ndjekësit e saj në IG ditën e sotme kur është shfaqur tërësisht e transformuar.


E megjithatë bëhet fjalë për një maskë Halloweeni. Me kapele, sy të kuq si djalli dhe buzë të qepura, ylli i “Bon Bon” i ka habitur të gjithë ndërsa nuk është mjaftuar me aq por ka publikuar edhe një video si më sipër.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025553941726685
array(1) { ["section"]=> string(67) "era-istrefi-tremb-fansat-shfaqet-e-transformuar-ne-kete-video-57783" }