Era Istrefi zbulon kur do të publikojë këngën e re (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:28 28-08-2016

Në një intervistë për Kiss UK, Era Istrefi ka zbuluar detajet e projektit të saj të ri.

“Shumë shpejt” ishte përgjigja e këngëtares kur u pyet për projektet pasuese, duke treguar që në tetor do të jetë publikimi i këngës së saj të re.

“Po punoj në muzikë, kam disa këngë shumë të mira por e kam një të preferuar që do publikohet shumë shpejt, në tetor besoj, dhe ka elemente të reggae-s. Fansat e mi do ‘çmenden’ e di, sepse ata e duan reggae-n shumë”, u shpreh Era.

Intervistën e plotë ku Era flet për projektet, suksesin si dhe këngëtaret e saj "idhuj", e gjeni në videon e mësipërme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nga bikinit e fustanet tek atletet e xhinset, Armina me një tjetër stil (Fotot)
Ju kujtohet Talulanti që kërkonte motër, ja si duket sot ai (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.022586107254028
array(1) { ["section"]=> string(62) "era-istrefi-zbulon-kur-do-te-publikoje-kengen-e-re-video-51100" }