Era më në fund e ka të gjithën për vete Monika Kryemadhin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:00 29-07-2017 Era më në fund e ka të gjithën për vete Monika Kryemadhin

Era Metaj, vajza e Monika Kryemadhit, tani që periudha sfilitëse e fushatës mbaroi e ka të ëmën të gjithën për vete.

Era dhe Monika janë dy shoqe të pandashme me njëra-tjetrën dhe së fundmi janë parë kudo bashkë.

Vajza thithi dhe gjithë vëmendjen mediatike gjatë ceremonisë së betimit të Ilir Metës President kur shkoi e para krah të atit dhe u soll si një zonjushë e vërtetë.

Në këtë foto nuk ka mundur mos shprehë pëlqimin e saj edhe gazetarja e showbiz Aulona Musta.

eeera1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069139003753662
array(1) { ["section"]=> string(63) "era-me-ne-fund-e-ka-te-gjithen-per-vete-monika-kryemadhin-87728" }