Era Meta, vajza e vogël e Ilirit dhe Monikës kujdeset shumë për veten

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:54 09-07-2015 Era Meta, vajza e vogël e Ilirit dhe Monikës kujdeset shumë për veten

Era është vajza e vogël e familjes Meta por megjithatë ajo që tani është e kujdesur ndaj pamjes së saj të jashtme.

Era Meta, siç duket nga fotot është në parukeri, e më konkretisht në duart e vajzave të "New look Tina" të cilat po kujdesen që pamja e Erës të jetë e freskët dhe e bukur, ashtu si dhe mosha e saj.

Tashmë vajzat, dhe pse të vogëla në moshë e kanë mësuar se të jesh e kuruar së jashtmi është një element shumë i rëndësishëm që të bën të ndjehesh e bukur edhe së brendshmi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022197008132935
array(1) { ["section"]=> string(74) "era-meta-vajza-e-vogel-e-ilirit-dhe-monikes-kujdeset-shume-per-veten-15738" }