Era Rusi surprizon me këngën e saj më të re “Nale” (VIDEOKLIP)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:54 10-03-2017 Era Rusi surprizon me këngën e saj më të re “Nale” (VIDEOKLIP)

Këngëtarja Era Rusi sapo ka publikuar këngën e saj më të re “Nale”. Një këngë shumë melodioze, me një ndërthurje mes dy gjuhëve, shqip dhe anglisht.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019186019897461
array(1) { ["section"]=> string(64) "era-rusi-surprizon-me-kengen-e-saj-me-te-re-nale-videoklip-71493" }