Era Shalsi, dedikim dashurie deputetit socialist: Burri im i dashur...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:16 06-10-2015 Era Shalsi, dedikim dashurie deputetit socialist: Burri im i dashur... Era dhe Eduard Shalsi ne ceremonine e marteses, 3 vite me pare

Era Shalsi, bashkëshortja e deputetit socialist Eduard Shalsi, i bën një dedikim dashurie këtij të fundit në përvjetorin e tyre të martesës.

Era Liçi është martuar me deputetin e PS Eduard Shalsi, 3 vite më parë dhe pikërisht sot ajo nuk kursen fjalët për bashkëshortin e saj kur shkruan: “Gëzuar përvjetorin e martesës burri im i dashur. E dashurova me shpirt që në momentin e parë dhe sot ndihem me fat që e kam pranë. Shoku im i mirë, bababi i mrekulleshëm dhe bashkëshorti shembullor. Të dua pafundësisht”, i shkruan Era Shalsi-deputetit.

Çifti janë njohur kur Shalsi punonte në bashkinë e Tiranës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031790971755981
array(1) { ["section"]=> string(71) "era-shalsi-dedikim-dashurie-deputetit-socialist-burri-im-i-dashur-22461" }