Erand Hoxha, Marko Caka dhe Erigerta Deda: Shqiptarët që janë pjesë e “Fast and Furious 8”

Publikuar tek: barometri, më 07:25 10-04-2017 Erand Hoxha, Marko Caka dhe Erigerta Deda: Shqiptarët që janë pjesë e “Fast and Furious 8”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025635957717896
array(1) { ["section"]=> string(92) "erand-hoxha-marko-caka-dhe-erigerta-deda-shqiptaret-qe-jane-pjese-e-fast-and-furious-8-74652" }