Eranda Libohova, e zemëruar me “efektin“ Vuçiç

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:27 28-05-2015 Eranda Libohova, e zemëruar me “efektin“ Vuçiç

Një nga “efektet” e vizitës së kryeministrit serb Aleksandër Vuçiç ishte edhe moslejimi i automjeteve që nga njëra anë u përkthye edhe si lehtësim për këmbësorët.

Trafiku është një gjë që e ka shqetësuar shumë këngëtaren Eranda Libohova, e cila e ka parë këtë si një situatë kaotike. “Tirana në kaos trafiku ... Si i bëhet hallit me pas ndonjë hall ???!!!”, shkruan klëngëtarja me nota zemërimi duke postuar edhe këtë foto.

Eranda ndoshta e dimirë se “halli” ynë për momentin është vetëm vizita e Vuçiç, ndaj dhe pyet.

Postimi i Eranda Libohoves

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022758960723877
array(1) { ["section"]=> string(49) "eranda-libohova-e-zemeruar-me-efektin-vucic-12147" }