'Erdha të largoj POLICINË', Boçi shkon te Ekonomiku, studentët e dëbojnë: Ik, ik...

Publikuar tek: aktualitet, më 10:30 11-01-2019 'Erdha të largoj POLICINË', Boçi shkon te Ekonomiku, studentët e dëbojnë: Ik, ik...

Studentët e ekonomikut kanë dëbuar nga ambjentet e universitetit deputetin demokrat Luçiano Boci.

Studentët shprehen se nuk kanë nevojë për mbështetjen e tij.

Ndërkohë Boçi thotë se ka shkuar aty për të larguar policinë.

"Do iki, do iki bashkë me policinë. Policia s' mund të rrijë këtu", shprehet Boçi.

"Ik, ik largohu", dëgjohen brohorimat e studentëve të cilët këmbëngulin për largimin e Boçit.

 

Screenshot_8.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplasje te Juridiku, ç' ndodhi mbrëmë në 1 të natës me deputetët demokratë
Një nga ‘heronjtë e dimrit’, punonjësi i OSHEE çan dëborën dhe zgjidh rastin e emergjencës »
Article Logic
Execution time: 0.02399206161499
array(1) { ["section"]=> string(81) "erdha-te-largoj-policine-boci-shkon-te-ekonomiku-studentet-e-debojne-ik-ik-148342" }