“Erdhi dita”, aktorja e Apartamentit 2XL i jep fund beqarisë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:20 21-06-2018 “Erdhi dita”, aktorja e Apartamentit 2XL i jep fund beqarisë Apartamenti 2XL

Ajo është një ndër aktoret e vetme që i është përkushtuar me një thjeshtësi të pashmangshme karrierës në “Apartamentin 2XL” dhe ia ka dalë të mbajë të blinduar jetën private.

 

Por askush nuk e dinte që ditën e sotme Cubi do t’i japë fund beqarisë.

Ja erdhi dita o Cubi Metkaj”, ka shkruar Turjan Hysko në një postim në Instastory, ku shihet aktorja e veshur me të bardha.

Capture.PNG

672008__rJfxRN89M.jpeg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.041596174240112
array(1) { ["section"]=> string(64) "erdhi-dita-aktorja-e-apartamentit-2xl-i-jep-fund-beqarise-125264" }