“Erdhi Erioni të më jepte dorën, i thashë: S’ke pse takon një vandale dështake”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:29 26-05-2016 “Erdhi Erioni të më jepte dorën, i thashë: S’ke pse takon një vandale dështake”

Alida Karakushi një nga kundërshtaret më të mëdha të projektit te Parku i Liqenit ka rrëfyer se kryebashkiaku i Tiranës është afruar t’i japë dorën por ajo e ka refuzuar duke ironizuar deklaratat e bëra më herët nga Veliaj.

“Erdhi Erioni për të më dhënë dorë ndërkohë që po këshilloja një studente, i thashë me fal po nuk ke pse i jep dorën një vandaleje e dështakeje! Si dhe vijova të merrem me studenten e interesuar”, tregon shkurt Karakushi duke dhënë kështu një shembull tjetër nga shtrëngimi i duarve të Eljan Taninit me kryebashkiakun, fotoja e të cilit u bë hit në internet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025136947631836
array(1) { ["section"]=> string(81) "erdhi-erioni-te-me-jepte-doren-i-thashe-s-ke-pse-takon-nje-vandale-deshtake-41552" }