Erë e re në ‘’Top Albania Radio’’. Drejtuesit ndërrojnë logon dhe heqin dorë nga ngjyrat, Ledion Liço: Si ju duket?’’

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:30 09-02-2016 Erë e re në ‘’Top Albania Radio’’. Drejtuesit ndërrojnë logon dhe heqin dorë nga ngjyrat, Ledion Liço: Si ju duket?’’

Erë e re në ‘’Top Albania Radio’’, një nga radiot më të dëgjuara në Shqipëri, që ka bërë revolucion në transmetimet audio. Drejtuesit e saj kanë ndryshuar tërësisht logon, duke hequr dorë nga ngjyrat.

Lajmin e ka dhënë Ledion Liço, moderatori dhe i fejuari i Sara Hoxhës, trashëgimtares së Top Channel.

“Jashtë të vjetrën, brenda baziken! Si ju duket logo e re?’’, pyet Liço. Me sa duket ishte ndjerë nevoja e një logoje të re, nga punonjësit e radios, por të shohim si do të pritet. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03358793258667
array(1) { ["section"]=> string(113) "ere-e-re-ne-top-albania-radio-drejtuesit-nderrojne-logon-dhe-heqin-dore-nga-ngjyrat-ledion-lico-si-ju-duket-32105" }