Ergys Kaçe s’ka vend te PAOK, lihet jashtë skuadrës

Publikuar tek: sport, më 23:40 03-01-2017 Ergys Kaçe s’ka vend te PAOK, lihet jashtë skuadrës

Ergys Kaçe nuk bën pjesë në planet e stafit teknik të PAOK. Mesfushori korçar është lënë jashtë skuadrës në sfidën që ekipi i tij fitoi 1-0 në transfertë kundër Levadhiakosit.

Ndeshja ishte e vlefshme për javën e 13-të të kampionatit grek dhe Kaçe nuk u përfshi as një 18-she.

Një sinjal që tregon se 23-vjeçari nuk është në planet e trajnerit Iviç.

E ardhmja e tij pritet të zgjidhet brenda pak ditësh, ndërsa nuk përjashtohet as mundësia që ai të luajë në Superligën shqiptare, ndonëse shanset janë shumë të vogla.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Merkato/ Sadiku dhe Hyka shokë skuadre te ekipi i Serisë A?!
Presidenti Takaj prezanton Ilir Dajën dhe Ardi Memën te Skënderbeu »
Article Logic
Execution time: 0.015706062316895
array(1) { ["section"]=> string(56) "ergys-kace-s-ka-vend-te-paok-lihet-jashte-skuadres-64540" }