Erik Fullani bashkë me të dashurën në Greqi, tregojnë një detaj të fortë të lidhjes (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:41 25-12-2015 Erik Fullani bashkë me të dashurën në Greqi, tregojnë një detaj të fortë të lidhjes (FOTO)

Erik Fullani, një nga personazhet për të cilin kushdo do kishte lënë punën për të lexuar se çfarë po bën, kësaj here ka menduar të publikojë një foto në Greqi, për të uruar Krishtlindjen. Foto shkrepur në Thessaloniki, në praninë e të dashurës së tij, na zbulon një detaj të rëndësishëm për lidhjen e tyre.

‘’Bashkë që nga 2010’’, shkruhet në dy bluzat e bardha që ata kanë veshur dhe i tregojnë me gisht.

Shumë romantike apo jo? Dhe siç ai e ka thënë edhe më parë, është padyshim ‘’ushtar i besës’’. Tani po kuptojmë edhe më mirë se jo gjithçka është ashtu siç dukej, dhe se jo gjithçka ka lidhje vetëm me materialen, por edhe me shpirtëroren. Harrojini foton e djalit të ish-guvernatorit, duke fshirë djersët me 500-euroshe.

“Jam ushtar i besës , nuk e lëshoj luftën ! Bashkë përgjithmonë sikur bota të zhduket , këtë që kena bashkë na përket vetëm ne , o sa shumë ty të du ty të du... Ata le tfolin ca tdojn s’mund t’na rrëzojnë plot thashetheme po s’mund t’na pengojnë !! PO TVJEN INATI , ZOTI TA SHTOFTE !! Dashuria jonë më e fortë se gjithmonë !!!’’, i shpreh Eriku ndjenjat e tij ‘’Dashurisë së jetës’’.

Krishtlindja vjen për Erikun shumë e ëmbël këtë vit, përveç dashurisë së jetës dhe lidhjes së fortë me të, edhe i ati, ish-guvernatori ka fituar pafajësinë nga Gjykata e Apelit.

erikfullaniedashuraok

erikfullanieuro

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021064043045044
array(1) { ["section"]=> string(93) "erik-fullani-bashke-me-te-dashuren-ne-greqi-tregojne-nje-detaj-te-forte-te-lidhjes-foto-28524" }