Erik Fullani hidhet nga lartësia dhe gjithçka e xhiron, edhe çfarë ndodh nën ujë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:05 10-08-2016

Erik Fullani, djali i ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë Ardian Fullani çudit me aventurat e tij jo të zakonshme.

Kësaj here ka menduar të hidhet nga lartësia në det dhe të filmojë gjithçka, që nga momenti i vrullit, te zhytja në det, dalja në sipërfaqe dhe frymëmarrja.

Një video për të mos u humbur, për të  gjithë të dashuruarit me detin…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019287109375
array(1) { ["section"]=> string(91) "erik-fullani-hidhet-nga-lartesia-dhe-gjithcka-e-xhiron-edhe-cfare-ndodh-nen-uje-video-49333" }