Erik Fullani në ‘Panair’, ja libri që ka zgjedhur të lexojë dhe diedikimi special i autores (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:32 14-11-2016 Erik Fullani në ‘Panair’, ja libri që ka zgjedhur të lexojë dhe diedikimi special i autores (Foto)

Djali i ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani, Erik Fullani ka marrë pjesë në 'Panairin e 19-të të Librit' të organizuar në 'Pallatin e Kongreseve' dhe ka zgjedhur një libër të veçantë për t’iu kthyer sërish leximit.

Ai ka zgjedhur pikërisht librin ‘Vrima’ të autores Rita Petro nga e cila ka marrë edhe një dedikim special.

“Ne panairin e librit me miken tone Rita Petro..Edhe pse pak me vonese do ti rikthehem leximit me librin VRIMA .. Nje dedikim shume i bukur nga shkrimtarja per mua : " Erikut , uroj qe ta shijoje VRIMEN ne te gjitha dimensionet dhe thellesine e saj " ... FALEMINDERIT” shkruan djali i ish guvernatorit.

erik1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019867897033691
array(1) { ["section"]=> string(99) "erik-fullani-ne-panair-ja-libri-qe-ka-zgjedhur-te-lexoje-dhe-diedikimi-special-i-autores-foto-59432" }