Erik Fullani s’është më vetëm, dedikim për vajzën që i ka vjedhur zemrën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:28 16-02-2017 Erik Fullani s’është më vetëm, dedikim për vajzën që i ka vjedhur zemrën

Erik Fullani nuk është më vetëm. Kjo është pak por e sigurtë.

Për Shën Valentin djali i ish-guvernatorit të BSH Ardian Fullani, ka publikuar një foto në një ambient festiv ndërsa brenda një gote që mban lule qëndrojnë edhe dy zemra me mbishkrimin “Zemra imë është dhe do të jetë gjithmonë e jotja”.

Se kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën Erikut, këtë s’e dimë ende pasi ai nuk e ka bërë ende publike të dashurën e re pasi i dha fund lidhjes disa vjeçare me një tjetër.

shen.jpg

sjem1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019059896469116
array(1) { ["section"]=> string(77) "erik-fullani-s-eshte-me-vetem-dedikim-per-vajzen-qe-i-ka-vjedhur-zemren-68868" }