Erion Braçe pëlqen çdo gjë të Majlinda Bregut, por deputetja ka preferenca të tjera (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:38 16-03-2017 Erion Braçe pëlqen çdo gjë të Majlinda Bregut, por deputetja ka preferenca të tjera (FOTOT)

Ndonëse Erion Braçe ka pëlqyer çdo foto të deputetes Majlinda Bregu në Instagram, s’mund të themi të njëjtën gjë për deputeten demokrate.

Bregu, ndër të paktat gjëra që pëlqen nga postimen e Braçes është një foto që nuk është e tij.

“Para se të flasësh apo të nxitësh tjetër kënd për të folur pesho! Por thuaj të vërtetën”, kështu shkruan deputeti socialist teksa ka publikuar një foto ku zemra dhe truri janë dy kahet e kundërta të peshores.

Ka qenë pikërisht kjo foto me shumë kuptim që i ka bërë përshtypje Bregut.

17360501_1446168648768263_425859350_n.png

17354820_1446169175434877_540372370_n.png17354819_1446168862101575_1148338469_n.png17328173_1446168868768241_396997593_n.png17328118_1446169148768213_1551238499_n.png17327864_1446168758768252_738361399_n.png17354923_1446168695434925_1719758877_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.081414937973022
array(1) { ["section"]=> string(94) "erion-brace-pelqen-cdo-gje-te-majlinda-bregut-por-deputetja-ka-preferenca-te-tjera-fotot-72043" }