Erion Braçe "sikur dielli"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:51 17-02-2015 Erion Braçe

Kjo ditë e ka gjetur në paqe dhe harmoni me natyrën deputetin e Partisë Socialiste, Erion Braçe.

Kjo është një pamje paronamike që siç duket, Braçe duhet ta ketë shkrepur diku andej nga Liqeni Artificial.

“Sikur dielli! Të vraposh duke parë këtë”, shkruan deputeti!

Thoni  të ketë  shkuar nga liqeni për vrap?! Po ai është dhe elegant! 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.38310790061951
array(1) { ["section"]=> string(29) "erion-brace-sikur-dielli-3649" }