Erion Isai tregon pse u lagrua nga 'Portokalli', dhe përgjigja befasuese për ‘2XL’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:47 12-11-2017 Erion Isai tregon pse u lagrua nga 'Portokalli', dhe përgjigja befasuese për ‘2XL’

Këtë javë, një ndër të ftuarit e emisionit “Thumb” ka qenë edhe regjisori e aktori i humorit Erion Isai. Aktori dhe regjizori i njohur ka treguar për jetën dhe planet e tij. Ndër të tjera ai ka sqaruar edhe debatin me Jul Dedën në Facebook.

Erioni kohët e fundit është përballur shpesh me të njëjtën pyetje “pse u largove nga Portokallia”. Por ai nuk e pati aspak problem t’i përgjigjej sërish, duke nënkuptuar edhe se ka pasur një konflikt me regjisorin e spektaklit Altin Basha.

Unë dhe Altin Basha as nuk përshëndetemi. Nuk dua për njerëzit që kam ndarë punën dhe bukën në kuptimin figurativ të flas dhe të bëj publike marrëdhënien që nuk i takon një publiku të gjerë”- ka thënë Erioni.

Mes të tjerave, Isai rrëfeu edhe për debatin publik me Jul Dedën. Pas pyetjes nëse do të pranonte të ishte pjesë e 2XL, aty ku luan edhe Jul Deda, Erioni tha se nuk do të pranonte:

“Jo, nuk ndodhte as për Julin në kuptimin më pozitiv të fjalës, por nëse angazhimi im do të ishte sërish në një emision aktual humori, do të isha sërish në “Portokalli”. Unë isha tek spektakli më i mirë i humorit në “Portokalli”, nuk do të ikja në një spektakël më të dobët”.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Marina Vjollca do t’ju lërë pa fjalë sonte në “C’est la vie”, moderatorja zbulon fotot
Vrasja e aktorit të njohur turk, dalin detaje nga ekspertiza e ish-të dashurës »
Article Logic
Execution time: 0.051699876785278
array(1) { ["section"]=> string(83) "erion-isai-tregon-pse-u-lagrua-nga-portokalli-dhe-pergjigja-befasuese-per-2xl-99289" }