Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa mbrëmje speciale me gratë e njohura të ekranit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:47 14-12-2016 Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa mbrëmje speciale me gratë e njohura të ekranit

Kryebashkiaku Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa kanë bërë bashkë disa nga gratë e njohura të ekranit si Iva Tiço, Ilva Tare, Anjeza Maja, Mira Kazhani apo Alba Malltezi.

Teksa kanë pozuar përpara aparatit, vajzat veshur njësoj, janë duke e shijuar kështu atmosferën e festave.

sss.jpg

s1.jpg

s2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070939064025879
array(1) { ["section"]=> string(80) "erion-veliaj-dhe-ajola-xoxa-mbremje-speciale-me-grate-e-njohura-te-ekranit-62591" }