Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa, sportivë e mes miqsh natën vonë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:31 12-01-2016 Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa, sportivë e mes miqsh natën vonë

Kryebashkiaku Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa gjenden gjithnjë mes miqsh e të rinjsh.

 Në këtë foto, ndonëse veshur me këmishë, kryebashkiaku Erion Veliaj duket mëse komod në krah të bashkëshortes së tij e cila sikurse i shoqi, i buzëqesh lumtur aparatit. Mitë e tyre të rinj e kanë rrethuar çiftin dhe duken po aq të lumtur për kohën që po kalojnë mes tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.61293292045593
array(1) { ["section"]=> string(65) "erion-veliaj-dhe-ajola-xoxa-sportive-e-mes-miqsh-naten-vone-29754" }