Erion Veliaj feston ditëlindjen, party mes shumë të ftuarve në hotelin e njohur në Tiranë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:24 17-12-2017 Erion Veliaj feston ditëlindjen, party mes shumë të ftuarve në hotelin e njohur në Tiranë

Ditë e veçantë ka qenë ajo e djeshmja për kryetarin e bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Dje i pari i Tiranës ka festuar ditëlindjen dhe ka mbushur plot 38 vjeç. Sipas burimeve pranë neësbomb.al Veliaj, ose i njohur ndryshe edhe si Lali Eri e ka festuar ditëlindjen e tij në ambientet e hotelit të njohur në Tiranë “Padam”.

Newsbomb.al pas pak do ju sjellë edhe momentet e veçanta nga festa e ditëlindjes së kryebashkiakut, i shoqëruar edhe nga bashkëshortja e tij Ajola Xoxa.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015122890472412
array(1) { ["section"]=> string(95) "erion-veliaj-feston-ditelindjen-party-mes-shume-te-ftuarve-ne-hotelin-e-njohur-ne-tirane-103384" }