Erion Veliaj i emocionuar: Ja pse e dashuroj këtë punë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:05 03-12-2015 Erion Veliaj i emocionuar: Ja pse e dashuroj këtë punë Erion Veliaj, kryebashkiaku i Tiranes

Erion Veliaj ka ndarë emocionet e një fotoje me ndjekësit e tij në rrjetet sociale. Në foto është vetë kryebashkiaku i Tiranës dhe një fëmijë të cilin Veliaj e përkëdhel me dashuri.

“Ja pse e dashuroj këtë punë.
Nuk besoj se në këto prag festash ka dhuratë më të bukur për një komunitet, sesa dhurimi i një çerdheje të re. Çerdhja nr 16, njësia 5”, ka shkruar kryebashkiaku i cili ka marrë një numër të madh pëlqimesh për këtë foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068669319152832
array(1) { ["section"]=> string(59) "erion-veliaj-i-emocionuar-ja-pse-e-dashuroj-kete-pune-26861" }