Erion Veliaj kopjon Barack Obamën? Shihni cili politikan shqiptar e kopjon tjetër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:59 18-01-2016 Erion Veliaj kopjon Barack Obamën? Shihni cili politikan shqiptar e kopjon tjetër

Erion Veliaj e ka ndjekur këmbë pas këmbe presidentin amerikan Barack Obama. Në  kuptimin figurativ, kur thuajse kishte realizuar të gjithë setin fotografik të Obamës. Por sot në rrjet po qarkullon edhe një tjetër politikan, që çuditërisht e ka kopjuar në formë po aq besnike sa kryebashkiaku i Tiranës.

Dhe ai është vetë kryeministri Edi Rama. Ky foto-montazh është publikuar sot në disa profile, ku shfaqet Obama dhe Rama, me të njëjtin stil fotosh.

ediramabarackobamaok

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në ditëlindjen e ministrit: 3 mikesha “një selfie”, gruaja e Frangajt, gruaja e Klosit dhe Anjeza Maja
Pas sherrit në teatër, dy VIP-a hyjnë në sallë për të ndjekur “Tri Motrat” dhe ja si e komentojnë ato punën e drejtorit Çuli »
Article Logic
Execution time: 0.018582820892334
array(1) { ["section"]=> string(86) "erion-veliaj-kopjon-barack-obamen-shihni-cili-politikan-shqiptar-e-kopjon-tjeter-30293" }