Erion Veliaj publikon FOTOT: Mund ta puthësh nusen

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:31 22-10-2016 Erion Veliaj publikon FOTOT: Mund ta puthësh nusen

“Ju shpall burrë dhe grua! Mund ta puthësh nusen...në tarracën e bashkisë”, kështu shkruan kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj teksa ndan këto foto.

Veliaj ka kurorëzuar me martesë një çift tjetër në tarracën e bashkisë.

“Urime të mirëve Reald dhe Ines, bekime e trashëgime paçi”, i uron kryebashkiaku dy të rinjtë e dashuruar të cilët kanë marrë shumë urime edhe nga ndjekësit në rrjetet sociale.

v.jpg

v1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.071264028549194
array(1) { ["section"]=> string(55) "erion-veliaj-publikon-fotot-mund-ta-puthesh-nusen-57046" }