Erion Veliaj: Qytetarët duan të bukurën

Publikuar tek: politike, më 14:57 04-12-2015 Erion Veliaj: Qytetarët duan të bukurën

Kryetari i Bashkisë Erion veliaj, duket i përkushtuar në punën e tij për t’i kthyer Tiranës sa më shumë hapësira të gjelbëtra.

Në aksionin e fundit të Bashkisë përgjatë rrugës “Sulejman Delvina” janë pastruar disa hapësira publike si dhe janë mbjellë pemë decorative si manjola dhe palma.

“Lirojmë hapësirat publike, pastrojmë inertet dhe mbjellim pemë. Më shumë se një projekt, qytetarët duan të bukurën”, shkruan Veliaj në një mesazh të shkurtër në Facebook.

23.jpg

24.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bushati dhe Paloka sulmojnë Ramën: Gojën e zorrën s’e pëdor për atë që duhet. Kryeministri i përgjigjet nga vendi...
Manjani shkarkon drejtorin e burgut të Sarandës »
Article Logic
Execution time: 0.038893938064575
array(1) { ["section"]=> string(44) "erion-veliaj-qytetaret-duan-te-bukuren-26953" }