Erion Veliaj refuzoi Francën, shikoni ku e ndoqi ndeshjen mbrëmë kryebashkiaku i Tiranës (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:53 11-06-2016 Erion Veliaj refuzoi Francën, shikoni ku e ndoqi ndeshjen mbrëmë kryebashkiaku i Tiranës (FOTO)

Kur ministrat, deputetët dhe shumë personazhe të njohura të ekranit zgjodhën të ishin në stadiumin e Parisit, ku u hap edhe kampionati europian me ndeshjen Francë-Rumani, pati edhe nga ata që refuzuan kryeqytetin e botës.

Një prej tyre ishte edhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.

Po ku e pa ndeshjen Veliaj? Te sheshi ‘’Nënë Tereza’’ para korpusit, me kolegë dhe miq, ku ishin vendosur stola dhe tavolina me monitorët gjigandë.

Nuk dihet se ku do ta ndjekë sot Shqipëri-Zvicër, ndeshje që do të zhvillohet në orën 15:00.

veliajxoxa_copy.jpg

erionveliaj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032374858856201
array(1) { ["section"]=> string(93) "erion-veliaj-refuzoi-francen-shikoni-ku-e-ndoqi-ndeshjen-mbreme-kryebashkiaku-i-tiranes-43150" }