Erion Veliaj surprizë modeles për 25-vjetor, i sjell ‘’Botën në duar’’ Anës (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:37 02-02-2016

Një moment që nuk do ta kishte menduar kurrë. Një surprizë që mund të quhet me plot gojën e tillë për Anën, modelen plot klas që ka mbushur 25 vjeç.

Vetë kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj i ka sjellë asaj tortën me ‘’Botën në duar’’.

“Falenderime nga zemra Erion Veliaj për këtë surprizë të mrekullueshme…’’, shkruan vetë Ana në shenjë falenderimi për kryebashkiakun që edhe pse me punë të shumta ka arritur të gjejë kohë për të dhe miqtë e saj. E sigurisht që mbresa pa fund u ka lënë ky veprim i kryebashkiakut edhe miqve të Anës.

{gallery}anabano{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03038501739502
array(1) { ["section"]=> string(82) "erion-veliaj-surprize-modeles-per-25-vjetor-i-sjell-boten-ne-duar-anes-video-31536" }