Erion Veliaj uron Ditën e Verës: NA PA ZOTI…

Publikuar tek: aktualitet, më 12:35 14-03-2018 Erion Veliaj uron Ditën e Verës: NA PA ZOTI… Kryetari i bashkisë Tiranë, Erion Veliaj

Kryetari i bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, nga qyteti i Tiranës përcolli urimin e tij për Ditën e Verës.

“Na pa zoti”- kështu u shpreh veliaj për faktin që kjo ditë festive u shoqërua nga një mot i mirë dhe me diell.

Sakaq, u shpreh se do të vazhdojnë punimet për Tiranën pavarësisht kritikave që merr.

“Ndryshimet dhe punimet në Tiranë do të vazhdojnë pavarësisht kritikave. Duhet të bashkëpunojmë më shumë me njëri-tjetrin”- tha kryetari i bashkisë së Tiranës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Denoncon mësuesja: Me 5 mijë euro emërohesh, terrorizohem nga drejtoresha e DAR (EMRI)
Basha MAHNITET në Elbasan, veçon 3 sektorë! Shikoni njeriun SPECIAL që e shoqëron »
Article Logic
Execution time: 0.023931980133057
array(1) { ["section"]=> string(49) "erion-veliaj-uron-diten-e-veres-na-pa-zoti-113232" }