Erisa Xhixho “braktis” politikën dhe i përkushtohet kuzhinës, përcjell një mesazh të rëndësishëm (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:20 02-03-2017 Erisa Xhixho “braktis” politikën dhe i përkushtohet kuzhinës, përcjell një mesazh të rëndësishëm (VIDEO)

Zv/Ministrja e Integrimit, Erisa Xhixho ka “braktisur” për një pasdite politikën dhe i është përkushtuar kuzhinës, në emisionin “Kripë e Piper”.

Erisa tregon se kur e merr një punë, e merr seriozisht atë, qoftë dhe gatim.

 Megjithatë ajo ka ka folur për rëndësinë e zgjedhjeve dhe gjatë emisionit, “Pa dyshim që këto janë zgjedhje shuëm të rëndësishme dhe nuk na lejohen problemet me zgjedhjet, është një nga kushtet e negociatave me BE-në. Këtu përveç interesit partiak është dhe interesi  vendit”.

Erisa dhe si nënë e një djali me emrin Henri, nuk ka kursyer dhe një këshillë për të gjitha nënat e reja. "Një këshillë për të gjitha nënat e reja, se kam lexuar pasi kam qenë edhe unë nënë e re,  që të përfshijnë dhe fëmijët kur gatuajnë sepse argëtohen". 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01831316947937
array(1) { ["section"]=> string(105) "erisa-xhixho-braktis-politiken-dhe-i-perkushtohet-kuzhines-percjell-nje-mesazh-te-rendesishem-video-70559" }