Erisa Xhixho feston 1 vjetorin e djalit, ky urim special i saj do t’ju lërë pa fjalë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:54 21-05-2017 Erisa Xhixho feston 1 vjetorin e djalit, ky urim special i saj do t’ju lërë pa fjalë

Erisa Xhixho, zëvendës Ministrja e Integrimit Europian dhe Kandidate për deputete e qarkut Fier për LSI, sot feston ditëlindjen e lumturisë që e ka shoqëruar për gjatë një viti të tërë.

Djali i saj Henri sot bën një vit që ka ardhur në jetë dhe Xhixho e quan atë një dhuratë nga zoti dhe një dashuri që e bëri famijen e saj të lumtur.

Postimi i Erisa Xhixho:

Para 1 viti erdhi ne jete nje engjell me emrin Henri qe mami Erisa dhe babi Enea i urojne gezuar ditelindjen .Kjo dhurate e zotit dashuria Henri e beri familjen tone te lumtur plot buzeqeshje. Keto 12 muaj ishin emocion cdo dite, sfide me te panjohuren e mrekullueshme ku pavaresisht lodhjes se neteve pa gjum, plot te qara ku ne cdo dite njiheshim me shume me njeri tjetrin, perseri si cdo nene falenderoja zotin qe me beri te perjetoja kete ndenje magjike e cila te jep force dhe te mbush shpirtin.
Gezuar drita ime Ditelindjen edhe 100 vite te lumtura plot shendet dhe dashuri.Te duam shume mami Erisa dhe babi Enea

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074141025543213
array(1) { ["section"]=> string(89) "erisa-xhixho-feston-1-vjetorin-e-djalit-ky-urim-special-i-saj-do-t-ju-lere-pa-fjale-79439" }