Erisa Zyka falenderon gazetarët për solidarizimin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:20 20-02-2015 Erisa Zyka falenderon gazetarët për solidarizimin Statusi i Zykës në ''Facebook''

Gazetarja e televizionit Klan, që u ‘’këshillua’’ dje nga Rama që të merrte disa leksione më shumë për gjuhën angleze pasi nuk e kishte kuptuar mirë deklaratën e evropianëve për Shqipërinë, falenderon sot nëpërmjet një statusi në ‘’Facebook’’ gjithë kolegët gazetarë.

‘’Faleminderit për solidaritetin e kolegëve! Faleminderit për të gjithë ata që kanë komentuar dhe dërguar mesazhe!’’, shkruan Zyka, duke vënë në foto edhe faqen e parë të gazetës ‘’Telegraf’’, që në të majtë ka botuar një shkrim me titull ‘’Arroganca ndaj gazetares’’

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022794961929321
array(1) { ["section"]=> string(54) "erisa-zyka-falenderon-gazetaret-per-solidarizimin-3898" }