Erjon Braçe ngatërron një “J” dhe ia menderos emrin Divjakës (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:34 23-12-2016 Erjon Braçe ngatërron një “J” dhe ia menderos emrin Divjakës (Foto)

“Nga Divjaka me shumë dashuri”, ka dashur të shkruajë deputeti socialist Erion Braçe teksa poston fotot e atmosferës festive me “xhingla dhe drita” për të tërë, por ngatërrimi i një shkronje, ka rezultuar në një emër katastrofal për zonën që ai përfaqëson.

“Nga Divkaka me shumë dashuri!”, shkruan Braçe, “Ka festa është këtu!” vijon më pas fjalia që përsëri të bën me dhimbje koke për të kuptuar se ç’ka dashur të thotë, shkruan newsbomb.al.

“Drita, ngjyra, xhingla për gjithkënd!”, e përmbyll postimin e tij deputeti Braçe, që me krenari shpërndan fotot e zbukurimeve në Divjakë. Megjithatë i janë dashur disa minuta që Braçe ta korrigjojë postimin që tani duket kështu:

Scsdf23fr2fsdgghreenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.2042670249939
array(1) { ["section"]=> string(69) "erjon-brace-ngaterron-nje-j-dhe-ia-menderos-emrin-divjakes-foto-63487" }