Erkand Qerimaj bëhet baba, i emocionuar publikon foton e parë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:20 22-01-2017 Erkand Qerimaj bëhet baba, i emocionuar publikon foton e parë (Foto)

Peshëngritësi shqiptar Erkand Qerimaj është bërë baba sot për herë të parë.

Mes emocionesh peshëngritësi ka publikuar sot foton e parë ku tregon se është bërë prind dhe se ka zgjedhur emrin Dijar për djalin e tij.

Sportisti i njohur, disa herë kampion Europe, është prej disa vitesh në një mardhënie me shkodranen Tedi Kalaja.

"Faleminderit Zot për dhuratën më të bukur në jetë djalin tim Dijar Qerimaj" shkruan peshëngritësi.

erkand.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025712966918945
array(1) { ["section"]=> string(71) "erkand-qerimaj-behet-baba-i-emocionuar-publikon-foton-e-pare-foto-66289" }