Ermal Mamaqi bën piruetë në ajër…Zbulon arsyen

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:36 12-03-2016

Ermal Mamaqi ka publikuar një video ku shfaqet duke bërë një piruetë në mënyrë perfekte. Ai tregon se përse është kaq i lumtur duke thënë  se ka marrë një lajm shumë të mirë e ky lajm e ka bërë të “fluturojë” nga gëzimi dhe kjo dallohet lehtë në fytyrën e tij, ndërkohë që i gëzohet lajmit si të ishte fëmijë.

Diçka e ka emocionuar shumë Ermalin sot. Ai e ka ndarë këtë gëzim me të gjithë ndjekësit, duke i uruar që të marrin sa më shumë lajme të mira

“Uroj që të të vijë edhe ty një lajm shumë i mirë këtë fundjavë”, shkruan humoristi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17597508430481
array(1) { ["section"]=> string(52) "ermal-mamaqi-ben-piruete-ne-ajer-zbulon-arsyen-34899" }