Ermal Mamaqi ‘çmend’ Alban Skënderajn, nuk e lë të qetë as në tualet. Video do ju shkrijë gazit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:08 21-11-2016

Bëj tagg shok/shoqe që vdes të bëjë foto/video me ty.?

A video posted by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Koncerti në New York i Ermal Mamaqit dhe Alban Skënderajt duket se ka shkuar më së miri mes humorit dhe të qeshurave.

Moderatori i ka bërë të gjithë të shkrihen gazit me videon e fundit të tij ku në çdo moment ka kërkuar të bëjë video me Albanin dhe nuk e ka lënë të qetë atë as në tualet.

Në video shihen qartë skenat qesharake që ai bën teksa gjithë kohën thërret Albanin ku nuk kvënë munguar rastet kur ai është vënë në siklet. Për më tepër ndiqni videon.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.29432797431946
array(1) { ["section"]=> string(97) "ermal-mamaqi-cmend-alban-skenderajn-nuk-e-le-te-qete-as-ne-tualet-video-do-ju-shkrije-gazit-60245" }