Ermal Mamaqi drekë me pronaren e Top Channel: Vjollca Hoxha e vetmja që ka akses mbi Filip Çakulin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:10 05-05-2016 Ermal Mamaqi drekë me pronaren e Top Channel: Vjollca Hoxha e vetmja që ka akses mbi Filip Çakulin

“E vetmja që ka akses mbi Filip Çakulin”. Kështu shkruan aktori i njohur i humorit Ermal Mamaqi duke iu referuar pronares së Top Channel, Vjollca Hoxha.

Mamaqi shfaqet duke drekuar me Hoxhën e Çakulin dhe ka zgjedhur pikërisht ambientet e një restoranti për të intervistuar protagonistin.

“Gati për të xhiruar një emision të jashtëzakonshëm me protagonist Filip Çakullin. Kjo intervistë u mundësua nga i vetmi person që ka akses mbi Filipin, Vjollca Hoxha.
Mbas 15 vjetësh për herë të parë në TV”, shkruan Ermali.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.053290128707886
array(1) { ["section"]=> string(103) "ermal-mamaqi-dreke-me-pronaren-e-top-channel-vjollca-hoxha-e-vetmja-qe-ka-akses-mbi-filip-cakulin-39589" }