Ermal Mamaqi e tepron me Amin. Ajo nuk i flet më, ai i kërkon falje publikisht: Ok, e pranoj jam idiot

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:19 26-07-2016

Një shaka që pasi e bëri, Emral Mamaqi u thotë ndjekësve të tij mos ta provojnë.

Aktori i humorit ka vendosur të bëjë një shaka të tepruar me bashkëshorten e tij Ami duke i thënë se “çuni është vrare dhe po i del gjak”.

Ami është ngritur e alarmuar nga gjumi ndërsa ende nuk i flet më me gojë.

“Akoma s’më flet Ami. Pushime të mbara! Më fal Ami!”, kërkon ndjesë Ermali publikisht ndërsa dëgjohet të thotë në video “Ok, e pranoj. Jam idiot”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.078035116195679
array(1) { ["section"]=> string(104) "ermal-mamaqi-e-tepron-me-amin-ajo-nuk-i-flet-me-ai-i-kerkon-falje-publikisht-ok-e-pranoj-jam-idiot-47772" }