Ermal Mamaqi: I shpëtova vdekjes, kjo është jeta ime e dytë…Po sa kohë doni të ndriçoni rrugën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:22 06-07-2016 Ermal Mamaqi: I shpëtova vdekjes, kjo është jeta ime e dytë…Po sa kohë doni të ndriçoni rrugën Makina e perplasur ku gjendej Ermal Mamaqi me dy miqte e tij ne aksidentin e djeshem ne Ferizaj, Kosove

Ermal Mamaqi ka falenderuar nëpërmjet një postimi në facebook të gjithë fansat e vet duke deklaruar se është mirë aid he dy miqtë e tij që udhëtonin në makinë, por, pranon faktin se aksidenti ishte fatal, madje mund ti kishte marrë edhe jetën. 

Ndërkohë që aksidenti ka ndodhur në Ferizaj, në një rrethrrotullim të pandriçuar, për të cilin Mamaqi thotë se mori informacion se aty kanë ndodhur edhe aksidente të tjera.

Postimi i Ermal Mamaqit

Te dashur miq,

Ju perqafoj. Me duket sikur ma falen jeten per se dyti. Perjetova momentet me te veshtira ne jete.

Jam shume mire. Edhe une edhe 2 miqte e mi qe udhetonin me mua.

Aksidenti i mbremshem ne Kosove,Ferizaj ndodhi si pasoje e nje rrethrotullimi te pandricuar dhe te paparalajmeruar.

Me sa me thane,ai vend ishte rrethi i vdekjes se cdo dite aty behen aksidente.

Kam nje pyetje per autoritetet :

- Edhe sa vete duhet te vdesin per ta rregullur ate problem?

Dhe ne fund Zoti eshte i mire!!! Jemi therime qe nuk ja dime vleren jetes deri sa prekim vdekjen.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019788026809692
array(1) { ["section"]=> string(98) "ermal-mamaqi-i-shpetova-vdekjes-kjo-eshte-jeta-ime-e-dyte-po-sa-kohe-doni-te-ndriconi-rrugen-45722" }