Ermal Mamaqi ironizon kritikuesit, publikon VIDEON nga intervista me Ramën: Për këto pyetje nuk mora lekë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:40 06-01-2019 Ermal Mamaqi ironizon kritikuesit, publikon VIDEON nga intervista me Ramën: Për këto pyetje nuk mora lekë

Moderatori Ermal Mamaqi në emisionin 'Xing me Ermalin' të mbrëmjes së kaluar kishte të ftuar kryeministrin Edi Rama.

Por shumë persona nuk e pritën mirë të ftuarin e radhës në emisionin e Ermalit dhe për këtë arsye moderatori u kritikua nga persona të cilët pretendonin se ftoi Ramën në emision për ta shpëtuar nga protestat.

Duke marrë shkas nga këto, Ermali ka publikuar një video dhe ka ironizuar të gjithë kritikuesit.

'Këto janë disa nga pyetjet për të cilat nuk mora pagesë', shkruan moderatori krahas videos.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067868232727051
array(1) { ["section"]=> string(110) "ermal-mamaqi-ironizon-kritikuesit-publikon-videon-nga-intervista-me-ramen-per-keto-pyetje-nuk-mora-leke-147735" }