Ermal Mamaqi ka një urim special për kunatën e tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:52 19-10-2016 Ermal Mamaqi ka një urim special për kunatën e tij

Moderatori dhe humoristi Ermal Mamaqi uron publikisht kunatën e tij për ditëlindje dhe nuk nguron ta falenderojë atë.

Nëpërmjetë këtij urimi Mamaqi gjen vend edhe për ta falenderuar atë që kujdeset për vëllanë e tij.

“Ina u bëfsh edhe 100 vjeç! Flm që kujdesesh për vëllain tim” shkruan moderator.

ermal_mamaqi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026055812835693
array(1) { ["section"]=> string(56) "ermal-mamaqi-ka-nje-urim-special-per-kunaten-e-tij-56662" }